Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Konkurs "Wakacje z szachami"

2020-08-11
Konkurs "Wakacje z szachami"

Uwaga ogłaszamy Konkurs! Na najlepsze zdjęcie lub film o tematyce “Wakacje z szachami”.

By wziąć udział w konkursie wystarczy do niedzieli 23.08.2020 do godziny 23.59, oznaczyć nasz profil @na szachownicy na zdjęciu/filmie zamieszczonym na Facebooku lub Instagramie (w opisie lub w komentarzu do zdjęcia/filmu oraz umieścić pod nim #modanaszachy). Oceniane będą kreatywność i nawiązanie do tematu. Dwie najlepsze naszym zdaniem prace otrzymają nagrodę główną w postaci zamieszczonych na zdjęciu szachów plenerowych o wymiarach szachownicy 85 x 85cm znakomicie nadających się do gry na plaży w parku czy w ogrodzie.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest firma Balticom Jagoda Magdziarz z siedzibą we Wronkach, al. Wyzwolenia 21 64-510.
  2. Konkurs rozpoczyna się od środy 12.08.2020 o godz. 10.00 i trwa do niedzieli 23.08.2020 do godziny 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi w środę 26.08.2020 między godziną 10.00 a 11.00 na stronach: https://naszachownicy.pl, https://www.facebook.com/naszachownicy/, https://www.instagram.com/naszachownicy/.
  3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy legalni użytkownicy posiadający publiczne aktywne konto na portalach społecznościowych: facebook.com lub instagram.com, którzy są autorami zamieszczonego na własnym profilu zdjęcia/filmu.
  4. By wziąć udział w konkursie należy zamieścić na własnym profilu zdjęcie lub film o tematyce: “Wakacje z szachami” i oznaczyć na nim profil @na szachownicy - na Facebooku lub @naszachownicy - na Instagramie oraz w opisie lub komentarzu pod zdjęciem umieścić #modanaszachy. Można również zamieścić zdjęcie w komentarzu pod postem informującym o konkursie na profilu strony @Na Szachownicy - na Facebooku. Dopuszczalne jest również oznaczanie nas na zdjęciach, które zostały umieszczone przed rozpoczęciem konkursu, ale po 1 czerwca 2020.
  5. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez właściciela sklepu internetowego https://naszachownicy.pl. Głównym kryterium oceny zdjęć oraz filmów jest kreatywność oraz nawiązanie do tematu, również w zamieszczonym opisie.
  6. W konkursie przewidziane są dwie nagrody główne. Zwycięzcy otrzymają po jednym zestawie szachów plenerowych zamieszczonych na zdjęciu powyżej.
  7. Reklamacje do przebiegu konkursu można wysyłać drogą mailową na adres sklep@naszachownicy.pl
  8. Dane osobowe uczestników konkursu przetwarzane są zgodnie z załączoną w linku poniżej polityką prywatności:

https://naszachownicy.pl/politykaprywatnosci

Facebook ani Instagram nie ponoszą odpowiedzialności oraz nie pomagają w przeprowadzaniu konkursu/promocji. Organizator konkursu/promocji korzysta z serwisu Facebook oraz Instagram do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixelpixel